Plate Mate Türkiye Distribütörü
 
 
AnaSayfa
Plate Mate
Modeller
Aksesuarlar
Özel Ürünler
Fuarlar
Referanslar
İletşim
Animasyonlar
Bagdat Caddesi
Konak Apt. no:262/9
Caddebostan Kadiköy Istanbul

Tel: 0216 302 95 47
info@uta.com.tr

    Plate Mate sıradan tabak arabalarından cok farklı, alternatifi olmayan ve 18 farklı modeli ve aksesuarları ile her tür mutfakta kullanıcılarına bugüne kadar karşılasmadıkları konforu sunan, patentli tabak kavrama sistemi sayesinde tabak kırılmalarına son veren bir mobil servis sistemidir.
    Konferans ve ziyafetlerin düzenlendiği büyük işletmelerden; mutfağı küçük bir cafeye kadar yemek servisinin yapıldığı, tabağın yada tepsinin kullanıldığı her yerde Plate Mate kolaylığından faydalanılabilir.

    Plate Mate Modellerine özel, el yapımı koruyucu kılıflar daha hijyenik ve pratik servis imkanını profesyonellerin kullanımına sunmaktadır.
   Streç film kullanımına son veren koruyucu kılıflar ve Plate Mate Modelleri yalnız endustriyel mutfakta değil outside catering alanında da kolaylıklar dönemini başlatmıştır.

   POLİKARBONAT ve POLİSTİREN BARDAKLAR

25 ml- 682 ml arası değişik kapasiteleri bulunan, kırılmaya karşı dayanıklı ve cam görünümlü plastik bardak ve catering ürünleri polikarbonat ve polistiren olmak üzere iki farklı malzemeden üretilmektedir.

 
.